Katarzyna Dzigańska

Rozstrzygnięcie konkursu lokalnych projektów edukacji kulturowej dzieci i młodzieży 2018

Drodzy uczestnicy kursu warsztatowego, zakończyliśmy kolejny etap naszych działań – 6 czerwca Komisja Konkursowa wybrała do realizacji 9 projektów. Maksymalnie można było uzyskać 81 punktów. Jurorami w tegorocznej edycji Synaps byli:

Maja Dobkowska – pedagożka, animatorka, trenerka i nauczycielka, zajmująca się rozwijaniem kreatywności dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych,

Teresa Jankowska – animatorka, edukatorka, samorządowiec. Zaangażowana w działania związane z animacją społeczno-kulturową, rewitalizacją i ekonomią społeczną,

Maciej Zygmunt – kierownik Regionalnego Obserwatorium Kultury w Regionalnym Instytucie Kultury w Katowicach, przedstawiciel programu Bardzo Młoda Kultura na Górnym Śląsku.

Autorom wszystkich wniosków serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, tym, których projekty zostały wybrane – gratulujemy!

Z każdym uczestnikiem konkursu skontaktujemy się indywidualnie. Wszyscy otrzymają informacje zwrotne od jurorów. Autorom wniosków, które znalazły się na liście przekażemy również rekomendacje do wdrożenia w ramach działań projektowych.

UWAGA! Autorów zwycięskich projektów wraz z partnerami projektowymi zapraszamy w sobotę 30 czerwca, na godz. 10.00, na warsztaty. Spotykamy się w Krakowie, w Małopolskim Instytucie Kultury. Warsztaty będą dotyczyły najważniejszych kwestii związanych z realizacją projektów.

Lista zwycięskich projektów

Zobacz również