Joanna Więcław

Trzecia edycja programu Synapsy! Zapraszamy na spotkania!

Jesteś nauczycielem, edukatorką, animatorem, artystką, samorządowcem, aktywistką społeczną?

Pracujesz w szkole podstawowej, w szkole średniej, w szkole artystycznej, w ośrodku kultury, w bibliotece, w organizacji pozarządowej, w środowisku lokalnym lub jako niezależny animator?

Zależy Ci na tworzeniu mądrych i nowoczesnych działań z dziećmi i młodzieżą, na realizowaniu projektów, dzięki którym młodzi ludzie rozwiną swoje umiejętności twórcze i kompetencje społeczne?

Chcesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu i mieć możliwość otrzymania środków na realizację projektu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży?

Zapraszamy na spotkania informacyjne, podczas których dowiesz się, jak wziąć udział w trzeciej edycji SYNAPS – programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Spotkania będą połączone z warsztatem pt.: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”.

Program

  1. Prezentacja: Czym jest program Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 i jak wygląda jego małopolski komponent Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce, a także w jaki sposób można wziąć w nim udział (w warsztatach i w konkursie projektów edukacji kulturowej).
  2. Warsztat: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”.

„Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce” jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 oraz środkom z budżetu Województwa Małopolskiego.

Miejsca spotkań:

5 lutego 2018 r. godz. 12.00 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Limanowej, ul. Reymonta 3 – siedziba Limanowskiego Domu Kultury, Limanowa
6 lutego 2018 r. godz. 15.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku, Plac Targowy 10, Brzesko
7 lutego 2018 r. godz. 15.30-18.00 Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Lubelska 23, Kraków – spotkanie dla nauczycieli, MCDN prowadzi rekrutację. Więcej informacji tutaj.
8 lutego 2018 r. godz. 14.00 Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 24, Oświęcim
9 lutego 2018 r. godz. 14.00 Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1, Bochnia

 

proj. Ł. Podolak, oprac. M.Hernas, MIK 2018, CC BY-SA 3.0

proj. Ł. Podolak, oprac. M. Hernas, MIK 2018, CC BY-SA 3.0

Zobacz również