Katarzyna Dzigańska

Rozstrzygnięcie konkursu lokalnych projektów edukacji kulturowej dzieci i młodzieży 2017

Drodzy uczestnicy kursu warsztatowego, zakończyliśmy ważny etap naszych wspólnych działań – 7 czerwca Komisja Konkursowa wybrała do realizacji 9 projektów. Maksymalnie można było uzyskać 72 punkty. Jurorami w tegorocznej edycji Synaps byli:

Maja Dobkowska – pedagożka, animatorka, trenerka i nauczycielka, zajmująca się rozwijaniem kreatywności dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych,

Teresa Jankowska – animatorka, edukatorka, samorządowiec. Zaangażowana w działania związane z animacją społeczno-kulturową, rewitalizacją i ekonomią społeczną,

Jakub Walczyk – koordynator w Centrum Praktyk Edukacyjnych w Poznaniu, przedstawiciel programu Bardzo Młoda Kultura w Wielkopolsce.

Autorom wszystkich wniosków serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, tym, których projekty zostały wybrane – gratulujemy! Z każdym uczestnikiem konkursu skontaktujemy się indywidualnie.

Autorów zwycięskich projektów wraz z partnerami projektowymi zapraszamy w sobotę 1 lipca, na godz. 10.00, na warsztaty. Spotykamy się w Krakowie, w Małopolskim Instytucie Kultury. Warsztaty będą dotyczyły najważniejszych kwestii związanych z realizacją projektów.

Lista zwycięskich projektów

Zobacz również