Katarzyna Dzigańska

Zgłoś się do drugiej edycji programu SYNAPSY! Wypełnij formularz rekrutacyjny!

 

Rekrutacja trwa od 1 do 10 marca 2017!

Jeśli chcesz mieć możliwość zrealizowania projektu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży, zgłoś się na nasz kurs. Kurs warsztatowy realizowany w ramach programu SYNAPSY jest skierowany do nauczycieli i animatorów kultury. Warsztaty i konsultacje poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy. Cztery dni warsztatowe są obligatoryjne.

Co otrzymasz?

Damy Ci narzędzia, które pomogą Ci w komunikacji i budowaniu relacji z dziećmi i młodzieżą, dowiesz się, czym jest edukacja kulturowa i jaki jest jej cel, zaproponujemy metody budowania projektów edukacji kulturowej z najmłodszymi, wesprzemy merytorycznie. Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w konkursie projektów, z których najlepsze sfinansujemy i pomożemy zrealizować. Projekty oceni niezależna komisja złożona z osób zaangażowanych w edukację dzieci.

PROGRAM:

– dwa weekendy warsztatów dla trzech 20-osobowych grup, w jednym z miast:

  • w Krakowie 25–26 marca, 1–2 kwietnia,
  • w Nowym Sączu 1–2 kwietnia, 8–9 kwietnia,
  • w Tarnowie 8–9 kwietnia, 22–23 kwietnia

– możliwość wzięcia udziału w konkursie projektów (maj) w celu otrzymania środków na realizację działań (lipiec–październik)

– wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach tworzenia projektu: od pomysłu, przez wniosek, po realizację

ZASADY:

Zgłaszasz się indywidualnie, ale pomyśl, z kim możesz zrealizować projekt; jeśli jesteś nauczycielem – poszukaj animatorki, jeśli jesteś animatorem – znajdź nauczycielkę. Zależy nam na wspólnej pracy przedstawicieli różnych środowisk, które mają wpływ na dzieci i młodzież! Do wzięcia udziału w konkursie projektów uprawnia uczestnictwo w czterech dniach warsztatowych – w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu.

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 do 10 marca 2017 (do godz. 16.00) poprzez formularz rekrutacyjny. Z osobami zakwalifikowanymi skontaktujemy się do 17 marca 2017 i poprosimy o potwierdzenie uczestnictwa w mailu zwrotnym do 20 marca 2017.

Informacje dodatkowe

Udział w cyklu warsztatowym jest bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie w trakcie warsztatów. Nie zwracamy kosztów przejazdu.

Pobierz ramowy program kursu warsztatowego
Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem

Więcej informacji: Katarzyna Dzigańska, tel. 12 422 18 84 wew. 18

synapsy_baner_rekrutacyjny_II_edycja2

proj. Ł. Podolak, oprac. M. Hernas, MIK 2017, CC BY-SA 3.0

 

Zobacz również